Jdi na obsah Jdi na menu
 


MOC NÁM CHYBÍTE ..... 

 

images--2-.jpg

 

 

 

 

 

AMAR JUNIOR od Hlučínského jezera

 

 

"Aaronek"

 

 

 05. 01. 2004  -  09. 04. 2018

 

junior.jpg

 

 

 

Aaronek byl miláčkem své rodiny, která ho neskutečně milovala a věnovala mu veškerou péči a lásku. Byl to skvělý parťák i pro děti. Rád si užíval volnost a pobyt na chalupě ( a vypadá to, že si tam našel i nevěstu a měl s ní štěňátka ...).

Aaronek byl chovným pejskem. Vyzkoušel i výstavy ( vždy byl oceněn známkou Výborný), ale pobyt v lese se mu líbil více!!!

 

Aaronku doufám, že právě běháš po lese se svými sourozenci, jste šťastní a nic vás nebolí a nic vám nechybí.....

 

Velké díky páníčkům, že do poslední chvíle byli jeho oporou!!!

 

 

 

 

 

 

BECKY Čajový lístek

 

 

"Beckynka, Kulíšek"

 

 

 10. 10. 2001  -  01. 12. 2016

 

1odhlucinskehojezera-anderkova.jpeg

 

 

15 let jsem měla tu čest a mohla být součástí života úžasné psí dámy. Beckynka byla a je můj první kavalírek, porodila nám první štěňátka chovatelské stanice Od Hlučínského jezera. Byla první fenečka, která mi ukázala, že kavalír "válí" i na cvičáku - zvládla 3 zkoušky poslušnosti ( ZZO, ZOP ZZZ). Vyzkoušely jsme spolu i pobíhat ve výstavním kruhu, ale žádný zábava to pro ni nebyla ( výstavní ocenění: VN, V, VTO, Krajský vítěz, CWC, Nej. veterán ... ). 

 

Získala titul Zlatý veterán 2015, Pes dobrý spoluobčan - bronzové ocenění 9/2011 a v soutěži Sportovec roku získala 5. ( rok 2005) a 3. místo ( rok 2004).

 

Byla mi stále po boku a dávala obrovskou radost a lásku.

 

Za to všechno jí moc děkuji!!!

 

Díky Beckynce jsem propadla kouzlu kavalířího pohledu...

 

 

p9100185.jpg

 

 

 

 

 

AVONA od Hlučínského jezera

 

"Korinka"

 

 

 5. 1. 2004  -  21. 11. 2016
 
kori.jpg
 
 

 

Korinka byla skvělá parťačka, pohodářka a celou láskou by vás snědla. Věděla co je slušné vychování a jak se má chovat pravá psí dáma. Nadevše milovala svoji rodinu a celá rodina ji. Byla to šikovná fenečka, která se ráda proháněla na agillity parkuru, ale zvládala i výcvik poslušnosti. Byla chovnou fenečkou, ale štěňátka neplánovala :-). Vyzkoušela si i výstavní kruh...  prostě cokoli, hlavně, když byla se svojí rodinou a byli šťastní!!

Korinka měla báječný psí život a já za něj moc děkuji jejím páníčkům!!

 

 

 

 

 

 

ARCHIE od Hlučínského jezera

 

"Arčí"

 

 

 5. 1. 2004  -  4. 3. 2016

 

Obrazek   

 

 

Slovy nejde vyjádřit jak vyjímečný pes Archie byl. Byl to skvělý parťák, kamarád a  prostě moje všechno! Byl to mazel, ale i pes  "sporťák", který vždy ochotně plnil moje přání. Na "cvičákovém place" mi dělal obrovskou radost a zvládl 7 pracovních zkoušek ( ZZO, ZOP, BH, VZ2, ZMMP, ZPU1, FPr1) a klubem byl oceněn jako Sportovní šampion. Byla a jsem na něj hrdá!

 

Vyzkoušeli jsme i předvedení ve výstavním kruhu, ale na cvičáku nám to šlo líp. Archie byl chovný pes ( Svod: 121  Bonitace:115 112 111 141 1E ). V Polsku jsou po něm dva vrhy štěňátek ( celkem 8 miminek).

 

Archie byl i mediální hvězda. Dvakrát se předvedl v televizním pořadu Hodina pravdy.

 

 

Obrazek

 

Děkuji ti, že jsi byl a že jsem mohla být součástí tvého života!!

Mám tě moc a moc ráda a bolí mě u srdce, že už tady nejsi .....

 

 

 

 

 

 

ARTUŠ od Hlučínského jezera

"Artík"

 

5. 1. 2004  -  14. 4. 2015

100_0290.jpg

 

Artušek byl "malý - velký pes"!! Byl to temperamentní kavalírek s rarášky v očích. Vyzkoušel si základy agility i běhání ve výstavním kruhu. Byl chovný a ochotný mít štěnátka :-). Miloval svoji rodinu, přírodu a pobíhání na chalupě!! Veliké díky jeho páníčkům, že se o něj tak báječně starali a milovali ho ! Artík měl  s nimi krásný psí život!!

 

 

ANEE od Hlučínského jezera

" Eňuška"

 

5. 1. 2004  -  11. 8. 2008 

 

                 

Anee byla sice drobné postavy, ale svým tělem a vizáží jemné, křehké fenky rafinovaně klamala. Ve skutečnosti bylo její největší zábavou "okusování" svého bratra Arčího, vyzývat ho ke hře a následně ho porážet. Byla hrozně mrštná, rychlá. Milovala hry s balónky. Oči jí pořád hrály lumpárnami, kterými hrozně ráda trápila svého bratra, který byl z toho nadšený, protože se svou sestrou byli nerozlučná dvojka. Na druhou stranu by nás nejraději samou láskou umazlila. Byla to fenečka, kterou jen tak něco nerozházelo. Ke všemu přistupovala s ledovým klidem. Nejklidnější a tudíž nejspokojenější byla smotaná  v mé náruči, kde mohla v klidu odpočívat. Pokud neodpočívala,  tak se proháněla na cvičáku ( udělala zkoušku ZZO)  nebo ve výstavním kruhu ( VN, V, VTM, 3xVTO, Krajský vítěz, res. CAC). Byla to chovná fenečka, ale bohužel štěňátek jsme se nikdy nedočkali.

 

Anee byla jsi báječná kamarádka!!! Moc nám budeš chybět!! Mám tě navždy vrytou v srdíčku jako "usměvavou", veselou

a přátelskou fenečku. Máme tě moc a moc rádi!

 

 

 

AVALON od Hlučínského jezera

"Avalonek"

 

5. 1. 2004 - 25. 5. 2006

 

 Můj milý Avalonku, tvá náhlá smrt nás všechny moc bolela!! Byl jsi s námi tak krátce... Útěchou mám může být, že i přes tak krátkou chvíli  na tomto světě , jsi byl kamarádem u skvělé rodiny a tví páníčci se o tebe skvěle starali a milovali tě!! Všem nám moc chybíš!!